Gå til hovedinnhold

Kontakt oss

Bestill opphold

Fleksibel på dato? Vis i lavpriskalender

Kontakt oss

Har du spørsmål angående et hotell eller ditt opphold? Under finner du kontaktinformasjon til alle våre hoteller og du er velkommen til å ringe eller sende epost. Gjelder det andre henvendelser, se under.

Kontakt våre hoteller

P.S. Ønsker du å bestille hotellrom? Du får den garantert beste prisen ved å bestille på vår nettside.  

Ditt søk ga ingen treff.

Hotell Telefon E-postadresse Adresse Land
First Hotel Atlantica +47 70 11 73 00 atlantica@firsthotels.no Rasmus Rønnebergsgate 4, Ålesund Norge
First Hotel Breiseth +47 61 24 77 77 breiseth@firsthotels.no Jernbanegaten 1-5, Lillehammer Norge
First Hotel Millennium +47 21 02 28 00 millennium@firsthotels.no Tollbugata 25, Oslo Norge
Skaarungen by First Hotels +47 901 41 978 booking@skaarungen.no Ørsvågveien 40, Lofoten Norge
First Hotel Grand +45 66 11 71 71 odense@firsthotels.dk Jernbanegade 18, Odense Danmark
First Hotel Bengtsfors +46 531 72 700 bengtsfors@firsthotels.se Karlsbergsvägen 3, Bengtsfors Sverige
First Hotel Billingehus +46 500 445 700 billingehus@firsthotels.se Alphyddevägen, Skövde Sverige
First Hotel Brommaplan +46 8 26 26 20 brommaplan@firsthotels.se Kvarnbacksvägen 135, Stockholm Sverige
First Hotel Central +46 11 495 32 10 reception.central@firsthotels.se Nya Rådstugugatan 16, Norrköping Sverige
First Hotel Christian IV +46 442 038 50 christianiv@firsthotels.se V Boulevarden 15, Kristianstad Sverige
First Hotel City +46 16 108850 info@cityhotell.se Järnvägsplan 1, Eskilstuna Sverige
First Hotel Dragonen +46 90 125 800 dragonen@firsthotels.se Västra Norrlandsgatan 5, Umeå Sverige
First Hotel G +46 31 637 200 g@firsthotels.se Nils Ericsonsplatsen 4, Gøteborg Sverige
First Hotel Grand +46 23 79 48 80 grand.falun@firsthotels.se Trotzgatan 9-11, Falun Sverige
First Hotel Jönköping +46 36 183 600 info@jonkopinghotel.se Ryhovsgatan 3-5, Jönköping Sverige
First Hotel Jörgen Kock +46 40 101 800 jorgenkock@firsthotels.se Jörgen Kocksgatan 3, Malmø Sverige
First Hotel Kokoloko +46 498 654 400 kokoloko@firsthotels.se Söderväg 56 A, Gotland Sverige
First Hotel Kramm +46 612 77 13 30 kramm.reception@firsthotels.se Torggatan 14, Kramfors Sverige
First Hotel Kungsbron +46 8 654 28 00 info@kungsbronhotell.se Västra Järnvägsgatan 17, Stockholm Sverige
First Hotel Lindö Park +46 8 480 01 310 lindo.park@firsthotels.se Lindövägen1, Stockholm Sverige
First Hotel Olofström +46 454 301 230 olofstrom@firsthotels.se Ågatan 3, Olofström Sverige
First Hotel River C +46 54 22 22 20 info@riverc.se Tage Erlandergatan 10, Karlstad Sverige
First Hotel Royal +46 533 12660 royal@firsthotels.se Olov Trätäljagatan 2, Säffle Sverige
First Hotel Solna +46 8 12140344 solna@firsthotels.se Bangatan 21, Stockholm Sverige
First Hotel Stadt +46 611 554 440 harnosand@firsthotels.se Skeppsbron 9, Härnösand Sverige
First Hotel Statt +46 660 26 55 90 ornskoldsvik@firsthotels.se Lasarettsgatan 2, Örnsköldsvik Sverige
First Hotel Statt +46 270 735 70 statt.soderhamn@firsthotels.se Oxtorgsgatan 17, Söderhamn Sverige
First Hotel Statt +46 455 555 50 karlskrona.statt@firsthotels.se Ronnebygatan 37-39, Karlskrona Sverige
First Hotel Strand +46 606 419 50 strand@firsthotels.se Strandgatan 10, Sundsvall Sverige
First Hotel Witt +46 480 152 50 witt@firsthotels.se Södra Långgatan 42, Kalmar Sverige
First Hotel Örebro +46 196 117 300 boka@hotellorebro.se Storgatan 24, Örebro Sverige
Test Hotel by First Hotels , Stockholm Sverige
Västös Strand by First Hotels +46 8 480 01 310 vastosstrand@firsthotels.se Hall Västös 213, Gotland Sverige

First Member Service

First Members har sin egen prioriterte kundeservice via e-post. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål om vårt lojalitetsprogram First Member.

Åpningstider: Mandag - fredag, kl 08:00 - 16:00